Regulamin rezerwacji

ZASADY REZERWACJI ONLINE

I. REZERWACJA

1. Rezerwację uważa się za potwierdzoną z chwilą otrzymania e-maila z informacją o jej przyjęciu.
2. Ceny przedstawione w systemie zawierają podatek VAT. Mogą obejmować również inne świadczenia, wyszczególnione w opisie oferty.

II. ANULOWANIE I ZMIANY REZERWACJI

1. Nie wykonanie czynności opisanych przy składaniu rezerwacji, w wymaganym terminie, powoduje automatyczne anulowanie rezerwacji. 
2. Anulowanie lub zmiana rezerwacji są możliwe poprzez link zawarty w e-mailu lub przez kontakt z Obsługą. Skorzystanie z linku w e-mailu umożliwia automatyczne, natychmiastowe anulowanie rezerwacji. Aby otrzymać zwrot zaliczki lub całej kwoty rezerwacji należy przestrzegać terminów zwiazanech z data przyjazdu i komunikowanych podczas rezerwacji.

III. USTALENIA KOŃCOWE

1. Osoba dokonująca rezerwacji online ponosi odpowiedzialność za prawidłowość danych podanych w formularzu rezerwacyjnym. Obsługa nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowy wybór terminu lub błędnie wprowadzone dane w formularzu. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, których nie można skorygować poprzez edycję rezerwacji, prosimy o pilny kontakt z obsługą. 
2. Dane kontaktowe dostępne są w zakładce „Kontakt”, w górnej części kalendarza rezerwacji oraz w e-mailach.

3. Zameldowanie odbywa się w godzinach 15-22. Wymeldowanie 8-11. 

4. W celu przekazania kluczy należy zadzwonić z podróży (najlepiej z Juraty) do osoby zarzadzającej apartamentami pod numer 663310039.

5. Otwarty basen dostępny jest w sezonie od początku maja do końca września w godzinach 9-22. Basen ma głebokość 1,2m i nie ma ratownika. Z tego względu goście winni dbać o swoje i dzieci bezpieczeństwo nawzajem. 

7. Basen w wyjątkowych sytuacjach może być zamknięty na okres konserwacji lub naprawy.

8. Dodatkowo płatny parking należy rezerwować przed przyjazdem. Nie później niż tydzień przed przyjazdem.